doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Panevėžio apygardos teismas

Ojektas: Trąšų sandėlio stogas Klaipėdoje

Klausimai:

  1. Kokia stogo danga turėjo būti pateikta atsakovui UAB „XXX“ pagal statomo statinio projektą? Ar dangos profilis GA 45-60 yra projektinis?
  2. Ar stiklo pluošto danga GA 45-60 galėjo būti panaudojama stogui dengti birių krovinių terminalo II eilės trąšų sandėlyje?
  3. Sienų ar stogo dangai priskiriamas stiklo pluošto dangos profilis GA 45-60?
  4. Sienų ar stogo dangai priskiriamas stiklo pluošto dangos profilis GA 45-30?
  5. Kokios priežastys sąlygoja vandens pratekėjimą per stogą?
  6. Koks lakštų tarpusavio sujungimo žingsnis išilginėse siūlėse? Ar šis žingsnis vienodas visame stogo plote? Ar sujungimo žingsnis atitinka gamintojo rekomendacijas (Hallux techninę informaciją)? Jei neatitinka, ar tai nėra įtakojantis veiksnys vandens pralaidumui?
  7. Koks yra lakštų išilginis jungimas pagal projektą? Ar lakštų išilginis jungimas vienodas visame stogo plote? Ar šis jungimas atitinka gamintojo rekomendacijas (Hallux techninę informaciją)? Jei neatitinka, ar tai nėra įtakojantis veiksnys vandens pralaidumui?
  8. Ar mechaniniai lakštų pažeidimai (nuskelti ar deformuoti lakštų kraštai, paliktos neužsandarintų pašalintų varžtų kiaurymės), užfiksuoti Klaipėdos universiteto Statinių ir konstrukcijų tyrimo centro Trąšų sandėlio stogo PVC profiliuotų lakštų dangos užleistinių sandūrų nesandarumų tyrimo ir rekomendacijų ataskaitoje (ataskaitos 6 lapas, 7 paveikslas) yra pašalinti? Jei nepašalinti, ar tai nėra įtakojantis veiksnys vandens pralaidumui?
  9. Ar profiliuotais poliesterio lakštais GA 45-60 galima dengti stogą, įrengiant tinkamą lakštų užleidimą?