doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas

Ojektas: Garo ir kondensato trasa

Klausimai:

  1. Ar galima tiksliai nustatyti vandens ir drėgmės patekimo į garo ir kondensato trasą, esančią Lx g. 57, Klaipėdoje priežastis? Jei taip, tai kokios priežastys galėjo sąlygoti ir/ar sąlygojo garo ir kondensato trasos, esančios Lx g. 57 Klaipėdoje pažeidimą – vandens ir drėgmės patekimą į šią trasą (trasos apsauginės konstrukcijos projektiniai sprendimai, montavimo trūkumai, panaudotų medžiagų nepakankamas atsparumas gamtos sąlygų poveikiui ar kitos)? Jeigu ne – kodėl šių priežasčių negalima nustatyti?
  2. Ar vandens ir drėgmės patekimą į garo ir kondensato trasą, esančią Lx g. 57, Klaipėdoje, galėjo sąlygoti ir/ar sąlygojo UAB „Ex“ atliktų statybos rangos (trasos montavimo) darbų klaidos? Jeigu taip, kokio pobūdžio montavimo darbų klaida (ar klaidos) galėjo sąlygoti ir/arba sąlygojo trasos pažeidimo atsiradimą?
  3. Ar galima nustatyti, kada į garo ir kondensato trasą, esančią Lx g. 57, Klaipėdoje pateko vanduo ir drėgmė? Jeigu taip, tai kada vanduo ir drėgmė pateko į trasą? Jeigu ne – kodėl to negalima nustatyti? Ar į trasą patekus vandeniui ir drėgmei garas iš trasos prasiveržė į aplinką iš karto, ar tai galėjo užtrukti ir/ar užtruko ilgesnį laiko tarpą?
  4. Ar vandens ir drėgmės patekimą į garo ir kondensato trasą, esančią Lx g. 57, Klaipėdoje, galėjo sąlygoti ir/ar sąlygojo natūralus objekto susidėvėjimas, atmosferos sąlygos?
  5.  Kokios priežastys sąlygojo garo ir kondensato trasos vamzdynų apsauginės izoliacijos pažeidimą?
  6. Ar montuojant garo ir kondensato trasą, esančią Lx g. 57, Klaipėdoje, buvo naudoti tinkami naudoti ir sertifikuoti statybos produktai?
  7. Ar šiuo metu garo ir kondensato trasa, esanti Lx g. 57, Klaipėdoje, yra tinkama eksploatuoti?