doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Vilniaus apygardos teismas

Ojektas: Tentinių konstrukcijų įrengimas restorane

Klausimai:

 1. Ar ieškovo UAB „Fxx“ atlikti subrangos darbai atitinka sutarčiai Nr. S-A-51-93 ir prie sutarties pridėtai dokumentacijai ir atitinka įprastai tokios rūšies darbams keliamiems reikalavimams?
 2. Ar laikytina neatitikimu subrangos sutarčiai ir prie sutarties pridėtam projektui, ar neatitikimu įprastai tokios rūšies darbams keliamiems reikalavimams:
  1. ant tekstilės atspaustas piešinys ties horizontalaus ir vertikalaus tekstilinio segmento sujungimu nėra tolygiai pereinantis į vientisą piešinį;
  2. vienos tekstilės segmentas yra sudarytas horizontaliai sujungus dvi tekstilės dalis;
  3. profilio prasišvietimas per darbams atlikti panaudotą tekstilę.
  4. pakabinamų tekstilių banguotumas? Jeigu taip, tai kokia banguotumo priežastis? Ar banguotumą įtakojo dviejų tekstilės sluoksnių susiuvimas per horizontalias tento kraštines?
 3. Ar turėjo įtakos tekstilių susiraukšlėjimui, ar konstrukcijų, prie kurių pritvirtintas dviejų sluoksnių tekstilės, deformacijai tai, kad pakabinti tentai buvo sudaryti iš dviejų tekstilės sluoksnių, susiūtų per horizontalias tento kraštines?
 4. Ar vėdinimo/ventiliacinių angų įrengimas turėjo įtakos atstumui tarp dviejų tekstilės segmentų, tarp kurių įsiterpusi vėdinimo/ventiliacijos anga, kraštinių? Ar tokios vėdinimo/ventiliacijos angos buvo pažymėtos prie subrangos darbų sutarties Nr. S-A-51-93 pridėtoje dokumentacijoje?
 5. Ar pagal sutartį atlikti darbai – tentų vertikalus susiuvimas, susiūnant skirtingo dydžio tentus, atitinka sutarties sąlygas ir projektinę dokumentaciją?