doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas

Ojektas: Daugiabučio gyvenamojo namo balkonų įstiklinimas

Klausimai:

  1. Ar gyvenamajame name, esančiame Šxx g. X, Vilniuje, 2006 07 12 Subrangos darbų sutarties Nr. S4-07/12M pagrindu atlikti statybos rangos darbai (susiję su balkonų įstiklinimu su sistema „Vila-40“) atitinka sutartyje numatytų darbų pobūdį?
  2. Ar ieškovo darbų atlikimo metu panaudota sistema „Vila-40“ atitiko jos montavimo metu galiojusių teisės aktų keliamus reikalavimus, jeigu ne, tai kokie teisės aktų reikalavimai buvo pažeisti?
  3. Ar atsakovui įmontuota sistema „Vila-40“ atitiko šios sistemos aprašyme keliamus reikalavimus?
  4. Ar gyvenamajame name, esančiame Šxx g. X, Vilniuje, 2006 07 12 Subrangos darbų sutarties Nr. S4-07/12M pagrindu atlikti statybos rangos darbai, susiję su balkonų įstiklinimu, atitiko tokio pobūdžio statybos gaminiams keliamus reikalavimus kokybei?
  5. Ar konstrukcijų sistemos, naudojamos balkonų įstiklinimams, kurios yra gaminamos iš aliuminio profilio, privalo turėti statybos gaminio sertifikatą arba kokybės pažymėjimą, arba gamybos techninį liudijimą ar gaminio grupės techninį liudijimą pagal reikalavimus, kurie buvo taikomi ginčo sutarties sudarymo metu (kuri nurodyta kituose klausimuose)?