doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Šalčininkų rajono apylinkės teismas

Ojektas: Pastato rekonstravimas

Klausimai:

  1. Ar dėl atsakovės V. P. pastatytos atskirai stovinčios sienos su pamatais galėjo būti pažeista ieškovių pamatų konstrukcija, dėl ko buto Nr. 2 kambaryje, pažymėtame indeksu 2-2, atsirado plyšys per visą sienos aukštį 2,5 m bei 5 cm pločio?
  2. Ar buvo pažeista stogo danga? Jei buvo, tai ar dėl stogo dangos pažeidimo pas ieškoves prie dūmtraukio susidarė plyšys ir į ieškovių virtuvę (plane pažymėta indeksu 2-5) patenka lietaus vanduo?
  3. Ieškovė ieškinyje nurodo, kad buto Nr. 2 kambaryje, pažymėtame indeksu 2-4, nuolat patenka drėgmė. Dėl kokių priežasčių buto Nr. 2 kambaryje (plane pažymėtame indeksu Nr. 2-4) patenka drėgmė ir ar tai galėjo įtakoti atsakovės pastatyta atskirai stovinti siena su pamatais, padidintas stogo plotis bei pakeistas stogo dangos nuolydis?
  4. Ar dėl atsakovės pastatyto priestato ir dėl susidariusios ertmės ieškovių buto Nr. 2 atsakovės pastatyto priestato ir dėl susidariusios ertmės ieškovių buto Nr. 2 virtuvėje (plane pažymėta indeksu 2-5) virtuvėje (plane pažymėta indeksu 2-5) kaupiasi drėgmė?
  5. Ar virš ieškovių butų Nr. 2 ir Nr. 3 pažeista stogo danga (sulaužant šiferio lakštus) ir dėl to stoge susidarė plyšys?
  6. Ar dėl atsakovės vykdytų rekonstrukcijos darbų buvo pažeistos ieškovių butų laikančios konstrukcijos?
  7. Ar dėl ieškovių darytų statybos remonto darbų (atsakovės atsiliepime išdėstytos aplinkybės) galėjo susidaryti ieškovių ieškinyje nurodyti trūkumai?