doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Vilniaus miesto apylinkės teismas

Ojektas: PVC danga prekybos centre

Klausimai:

  1. Ar esant neįrengtam hidroizoliaciniam sluoksniui pirmame objekto aukšte, ieškovo paklota PVC danga, atsakovo pridedamuose brėžiniuose pažymėta geltonai, galėjo būti tinkamai eksploatuojama pagal paskirtį? Ar nurodytos PVC dangos nesukibimą su pagrindu pirmame objekto aukšte galėjo lemti hidroizoliacinio sluoksnio neįrengimas?
  2. Dėl kokių priežasčių atsirado PVC dangos, atsakovo pridėtame pirmo aukšto plane, pažymėtos oranžine spalva, defektai? Ar PVC danga būtų prisiklijavusi, jei klijavimui būtų naudojami klijai, pagaminti ne vandens pagrindu?
  3. Ar PVC dangos, atsakovo pridedamame objekto pirmo aukšto plane pažymėtos raudonai, sukibimas bei lygumas atitinka įprastai tokios rūšies darbams keliamus kokybės reikalavimus? Ar PVC dangos klojimo darbai buvo vykdomi pagal PVC dangos įrengimo technologinę kortelę? Jei yra neatitikimų, ar ieškovo paklota PVC dangos dalis, pažymėta raudonai, gali būti naudojama pagal paskirtį?
  4. Ar PVC dangos, atsakovo pridedamame antro aukšto plane pažymėtos raudonai, sukibimas bei lygumas atitinka įprastai tokios rūšies darbams keliamus kokybės reikalavimus? Ar PVC dangos klojimo darbai buvo vykdomi pagal PVC dangos įrengimo technologinę kortelę? Jei yra neatitikimų, ar ieškovo paklota danga yra tinkama naudoti pagal paskirtį?
  5. Lyginant greta ieškovo paklotos PVC dangos esančios dangos lygumą, ar ieškovo paklotos dangos, pažymėtos raudonai, lygumas skiriasi?