doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas

Ojektas: Buto padalijimas

Klausimai:

  1. Kokiai statybos rūšiai (statinio rekonstravimas, statinio kapitalinis remontas, statinio paprastasis remontas) priskiriami statybos darbai, kuriuos atliko statytojas – atsakovė L.P., padalindama jai nuosavybės teise priklausantį butą, esantį Nxx pl. 12A-9, Vilniuje, į du atskirus butus Nxx pl. 12A-9 ir 12A-9A?
  2. Ar yra Vilniaus miesto savivaldybės administracijai pateikto ir suderinto buto Nxx pl. 12A-9 projekto nukrypimai nuo atliktų statybos darbų, kurių pasekoje vienas butas buvo padalintas į du butus ir butai Registrų centre kaip du atskiri nekilnojamojo turto objektai (jei yra nukrypimai, tai kokie)?
  3. Ar atsakovės vykdytų statybos darbų pasekoje nėra pažeistos namą laikančios ir nelaikančios konstrukcijos (sienos bendroje laiptinėje, ieškovei priklausančio buto sienos ir kt.)?
  4. Ar atsakovės vykdytų statybos darbų – naujų durų įrengimo į bendrą laiptinę bei kitų jos vykdytų statybos darbų pasekoje nėra pažeistos normos reglamentuojančios statinių konstrukcijų apkrovas, priešgaisrinę saugą ir kt.?
  5. Kokios rūšies statyba pagal STR 1.01.08:2002 „Statinio statybos rūšys“ buvo atlikta 2011 m. padalijant butą per du aukštus adresu Nxx pl. 12A-9, Vilnius, į du butus – Nr. 9 ir Nr. 9A ir suformuojant įėjimą į butą Nr. 9A?
  6. Ar šiems statybos darbams reikėjo statybą leidžiančio dokumento ir/ar namo bendraturčių sutikimo?
  7. Ar šie statybos darbai atitinka 2011-03-09 suderinto paprastojo remonto darbų projektą?