doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Kauno apygardos teismas

Ojektas: Komercinės paskirties patalpų apdaila

Klausimai:

  1. Ar pagal šalių pasirašytą Rangos sutartį Nr.2008-07/02 atlikti darbai ar jų dalis buvo nekokybiški? Jeigu taip, kokia yra nekokybiškai atliktų darbų vertė (defektų pašalinimo kaina), vadovaujantis Rangos sutartyje Nr.2008-07/02 suderintais įkainiais?
  2. Ar UAB ,,Dxx“, atsižvelgiant į atliktų darbų kiekius ir sunaudotas medžiagas, visus darbus atliko pagal  Rangos sutartį  Nr.2008-07/02 ?
  3. Ar UAB ,,Dxx“ panaudotos statybinės medžiagos atitinka reikalavimus, nustatytus Rangos sutartyje Nr.2008-07/02?
  4. Ar UAB ,,Dxx“ nepažeidė gamintojo prancūzų firmos ,,Hoyez“ techninių reikalavimų sumontuodama aukštesnes nei 3,000 mm modulines pertvaras, naudojant H7 konstruktyvo sistemą?
  5. Ar atitikties deklaracijoje Nr.6-09/09 nurodyti sumontuoti modulinių konstrukcijų profiliai ,,Hoyez“ H7 atitinka šiuos rodiklius: sistemų mobilumas, atsparumas smūgiams 300J (pagal CE R.F.F. reikalavimus), tvirtumas, stabilumas  ir ilgaamžiškumas, akustiniai parametrai 32 dB -41 dB?
  6. Ar UAB ,,Dxx“ panaudota mineralinė vata garso izoliacijai atitinka gamintojo ,,Hoyez“ modulinių konstrukcijų H7 užpildymui nurodytus reikalavimus?
  7. Ar kolonų apdaila, plokštes tvirtinant ant medinio karkaso bei panaudojant apdailinius profilius, atitinka tokios rūšies darbams keliamus reikalavimus ir netrukdo priduoti bei saugiai eksploatuoti patalpų pagal paskirtį?