doc
Manęs niekas nešokiruoja - aš esu mokslininkas.
Harrison Ford

Teismas: Vilniaus apygardos teismas

Ojektas: Daugiabučio gyvenamojo namo balkonai

Klausimai:

  1. Kokios yra vandens pratekėjimo Ieškinyje išvardintų butų balkonuose priežastys?
  2. Ar balkonų įrengimo darbai buvo atlikti kokybiškai? Jei darbai buvo atlikti nekokybiškai, tai ar defektai turėjo būti pastebėti statybos darbų priėmimo-perdavimo metu, taip pat pasirašant paslėptų darbų aktus?
  3. Ar Ieškovo AB „Kxx“ atlikti balkonų remonto darbai atitinka projektą? Jei neatitinka, tai kokie yra atliktų darbų skirtumai, lyginant su projektiniais sprendiniais?
  4. Ar tuos skirtumus galima laikyti pagerinimu? Jei bus nustatyti pagerinimai, tai kokia yra pagerinimo kaina?
  5. Ar pagrįstos AB „Kxx“ atliktos faktinės ieškinyje nurodytų balkonų remonto išlaidos, atsižvelgiant į šių darbų apimtis, atlikimo laiką ir tuo metu buvusias darbų kainas?
  6. Ar esant netinkamai įrengtam cementinių grindų sluoksniui, fiziškai įmanoma įrengti kitus virš jo esančius grindų sluoksnius?
  7. Ar ginčo vietose balkono grindų bei vitrinos jungties detalės (mazgai) yra įrengti laikantis visų 2006-02-09 paruošto projektinio sprendimo reikalavimų? Jeigu taip, tai ar 2006-02-09 projektinio sprendimo balkono grindų bei vitrinos jungties detalė (mazgas) buvo suprojektuota tinkamai, atsižvelgiant į įrengiamų balkonų grindų plokštės konstrukciją bei turint omenyje tai, jog balkonai yra atviri?
  8. Dėl kokių priežasčių pasikeitė UAB „Jxx“ įrengto cementinio grindų sluoksnio struktūra?
  9. Ar tinkamai įrengus cementinį grindų sluoksnį, jo struktūra gali pasikeisti, jei per netinkamai įrengtą hidroizoliacinį sluoksnį patenka vanduo (drėgmė)?